چرا گوگل به دموکراسی کاری احترام نمیگذارد؟

فقط یک دموکراسی لیبرال (LD) از طریق یک دوره ، اعلام شده و برنامه ریزی شده (در صفحه اصلی وب سایت شما) ، سالانه ، روند همه پرسی (REF) ، دارای اختیار اخلاقی برای تصمیم گیری در مورد حذف / سانسور / آسیب دیدن / از طریق ترافیک جستجو است. بله ، وب سایت متعلق به شماست.

اما جستجوگران اینگونه نیستند ، آقا.

ترافیک جستجو یک منبع عمومی است. فقط بدنه سیاسی است که به توجیه آن دست می یابد. آن را هدایت کنید. کنترلش کن سانسور کن برای خوب یا بد

علاوه بر این ، وب سایت متعلق به شماست ، آقا ، اما داده ها اینگونه نیستند. این مال ماست. شما آن را “وام” گرفتید.

LD از طریق یک فرآیند REF نیاز به کنترل آنچه شما می گیرید دارد. وقتی آن را می گیری آنچه شما می دهید وقتی بهش میدی

چگونه این کار انجام می شود؟ آسان ، LD یا پایگاه کاربری شما ، اساساً ، در مورد همه پرسی آینده در مورد حقوق جستجوی شما برای تعیین منشور هشدار داده می شود. منشور حقوق جستجوگران و جستجوها را در سیستم شما تعیین می کند.
همه پرسی تبلیغ و برنامه ریزی می شود. پس از باز شدن ، کاربران 24 ساعت فرصت دارند تا در مورد این موارد رای دهند. آنها به س questionsالاتی مانند دستورالعمل های ارزیابی کننده شما پاسخ می دهند.

با این حال ، همچنین به آنها هشدار داده می شود که این یک همه پرسی رسمی است. و اینکه پاسخ آنها به شکل دادن به حق جستجو برای جستجوگران و جستجوگران کمک خواهد کرد (مثلاً E. ، چه کسی سانسور می شود ، و چرا ، و چقدر بد) برای سال http://coooocauia.ir/lifestyle-story/story.html http://majgoaltoday.ir/mylife-so-good/post_1.html http://ovewrcahan.ir/cat1/readmore.html http://canorcantsee.ir/More/index.html http://lastfine.ir/Telephone/index.html http://imaviaforth.ir/Best-Practice/Post-32.html http://translafurr.ir/translate/cute-anmimal.html http://zaaakrg.ir/wrapper/index.html http://prosentiational.ir/history/index.html http://joshjjjjbz.ir/ http://comeandgoforlive.ir/blue/password/ http://showmewhatyoucando.ir/english/word/suite-top-fans/ http://illgiveitupforit.ir/2019/02/06/%D8%B9%D8%B5%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA-%D8%B9%D8%B3%D9%84-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%88%D8%AF/ http://giveitfortimeforlast.ir/systems/john-th/wish/ http://hereyouarekid2022.ir/think.php http://wrong-is-bad-bad-is-good.ir/arian.html http://search-top-the-record.ir/2020/10/08/EU/set-permission-755-reset-/ http://twioooo2.ir/videos/p/2020/10/07/kamala-harris-mike-pence/ http://hellalotofgoodness.ir/george-sw/ .

مهم: به آنها صریحاً هشدار داده می شود که این انتخابها می تواند عواقبی را برای 1) انواع اطلاعات و 2) برخی از مشاغل به همراه داشته باشد. آنها انتخاب های خود را از چند گزینه ای انجام می دهند. این س questionsالات س specificالات خاصی دارند ، دقیقاً مانند رهنمودهای شما ، مانند این: آیا در این نوع صفحه ها باید خشن تر ، به همان اندازه خشن یا کمتر خشن باشیم؟

(این پیشنهادهای عملی خاصی هستند که اکنون می توانید در رهنمودهای خود اجرا کنید: توصیه نمی کند به ارزیابی کننده از نظر اخلاقی و اجتماعی برای مجازات بیش از حد توصیه شود)

و س questionsالات متا ، مانند این: آیا شما می خواهید مادر و پاپ و مشاغل کوچکتر نمایندگی جستجو بیشتری داشته باشند ، همان تعداد یا کمتر؟

آیا می خواهید آلودگی افراد را بیشتر ، به همان اندازه یا کمتر ببینید (به یاد داشته باشید که اگر اتفاقی ناگوار رخ دهد ، مانند DUI و غیره ، ممکن است روزی این مورد شامل شما یا یکی از عزیزان شما شود)؟

و غیره.

تمام س relevantالات مربوط به تبعات اخلاقی پرسیده می شود. LD تصمیم می گیرد.

بنابراین ، منشور تنظیم شده و مدت آن یک سال است. این تصمیمات شما را یا از نظر فلسفی (در جلسات مهندسی داخلی شما) هدایت می کند ، یا به طور خودکار تغییراتی در هوش مصنوعی ایجاد می کنید تا رتبه بندی شما را تنظیم کند – تصحیح متاسفم – برای تنظیم رتبه بندی LD ، با LD ، همانطور که LD خواسته است.

شما جستجو می کنید؟ خوب.

این موارد برگزیده جستجوی ما هستند.

شما در حال حاضر تنظیمات جستجوی شخصی ما را از ما می خواهید.

خوب شما هرگز به طور رسمی از LD درخواست خود را نکردید. این شکلی است که چنین پاسخی باید داشته باشد.

البته اگر LD در رأی دادن سخت تر باشد ، پس رتبه بندی سخت تر است. گوگل مقصر نیست ، از نظر تئوری ، شما فقط آنچه را که LD می طلبد پیاده سازی می کنید.

همچنین لطفاً توجه داشته باشید ، LD نامیده می شود ، نه جمعیت ، زیرا این رهنمودها هرگز نمی توانند اینقدر مضر باشند. رهنمودها فقط دموکراتیک نیستند ، لیبرال دموکراتیک هستند.

جستجوگران و جستجوگران در سیستم حقوقی دارند!

(این همان چیزی است که رهنمودهای شما از دست رفته است. و مکانیزمی برای تولید / تنظیم LD برای آنها.)

به طور خلاصه ، منشور در لیبرال بودن ، بر اساس The Good پیش بینی شده است.

شما مرتباً لاف می زنید که نمی دانید این خوب چیست. این یک اشکال است. یک ویژگی نیست.

این شرمنده شماست

من خواهم گفت از نو. این است: به هیچ کس آسیب نرساند ، ارزش را بهینه کن.

با تمام دقت تمام خطر را کاهش دهید
با تمام دقت به دنبال آنچه ایده آل است ، باشید

آزادیخواهان اشتباه می کنند: آزادی برای یک هدف بیمار خوب نیست …

این آزادی توجیه پذیر است: آزادی در تعریف و جستجوی کالای بدون مزاحمت.

تنها مجازات ها و آسیب هایی که در بین خود اجازه می دهیم مجازاتی است که آگاهانه به آنها رأی داده ایم.

زیرا در پایان روز ، هر یک از زندگی خوب ما برای خودمان به یک اندازه مهم است. بنابراین همه آنها از نظر رای برابر هستند.

بنابراین ، برای توجیه ، منشور LD شامل Good in LD به عنوان یک فلسفه اساسی است (و آن را به منشور LD تبدیل می کند ، و نه به سادگی یک منشور اوباش). LD در برابر لحظات رحم آور خود در طول تاریخ محافظت می شود و هرگونه تغییر سالانه جزئی است. همیشه به LD یادآوری می شود که آنها می توانند از گزینه های خود بدشان بیایند. برخلاف “حجاب نادانی” راول ، ما “حجاب عقل” مخالف را اجرا می کنیم – مانند قانون طلایی عدالت لاک: یادآوری اینکه این تصمیمات عواقب دارد ، این می تواند به شما آسیب برساند. یا عزیزانتان. بنابراین خیلی سریع نگیرید که در جستجوگرها یا جستجوگران سخت گیر باشید …

هشدار: اگر این انتخاب ها را انجام دهید ، رأی داده اید که حقیقت علمی را اولویت بندی کنید زیرا در جستجوی روش تأیید اولیه استفاده می شود. این ممکن است تمایل به کنارگذاشتن ، یا حتی آزردن سایر اشکال ایمان داشته باشد؟ فکر میکنی این منصفانه است؟ آیا فکر می کنید این “پاسخ درست” است؟

** هرچقدر شخصاً موافق باشم که حقیقت علمی حقیقت بیشتری دارد و اینکه دگماتیستهای مذهبی باید در یک سوراخ خزند و تاریخ را متوقف کنند ، این صلاحیت من و گوگل نیست که نظرات خود را بیش از آنچه که برای آنها است به آنها تحمیل کنم. مذهبی و جزمی برای تحمیل نظرات خود بر ما. **

بنابراین ، س processالات فرآیند REF به گونه ای تنظیم شده است که به طور طبیعی میزان صحیح همدلی / خوبی / انصاف / منطقی را در رای دهندگان پذیرفته است (هرچه که باشد – من دیکته نمی کنم. و شما هم نمی توانید .. ببینید؟ می بینید؟ تفاوت؟ آیا شما قوس طولانی اخلاق را در اینجا می بینید؟ آیا می بینید که هنوز تا کجا باید پیش بروید؟ همانطور که روسو یک بار گفت ، اگر اخلاقی بودن سخت است مرا سرزنش نکنید. این روشی است که هست.

سایت بکوریتی ( خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی ) پلتفرمی برای دسترسی به وب سایت های با کیفیت و با اتوریتی بالا همچون سایت ما می باشد.