به‌روزرسانی اندروید پای برای اسمارت‌فون ایسوس ذن‌فون مکس M2 منتشر شد

 

چند ماه قبل بود که ایسوس قول عرضه به‌روزرسانی اندروید پای را برای اسمارت‌فون‌های خانواده ذن‌فون داد. پس از عرضه این آپدیت برای برخی از اعضای این خانواده، امروز نوبت به هندست ذن‌فون مکس M2 رسید تا از آخرین نسخه اندروید بی‌نصیب نماند.

این به‌روزرسانی در ابتدا قرار بود پانزدهم ماه مه عرضه شود، اما با تاخیری چند روزه، امروز دارندگان این اسمارت‌فون در آمریکا می‌توانند نسبت به آپدیت گوشی خود اقدام کند. اگر از دارندگان این گوشی هستید، می‌توانید برای بررسی عرضه به‌روزرسانی بر روی هندست خود به آدرس Settings / System / System updates بروید. گذشته از تمام تغییراتی که اندروید پای بر روی اسمارت‌فون اعمال می‌کند، علاوه بر بسته امنیتی ماه مه، نسخه جدیدی از Google Mobile Services یا به اختصار GMS نیز در دسترس کاربر قرار می‌گیرد. همانطور که شرکت اعلام نموده است، امکان دارد پدیدار شدن نوتیفیکیشن به‌روزرسانی بر روی اسمارت‌فون چند روزی طول بکشد.

ایسوس دو ماه پیش اعلام کرد که به جز اسمارت‌فون ذن‌فون مکس M2 دو گوشی دیگر شرکت، یعنی ذن‌فون مکس پرو M1 و ذن‌فون مکس پرو M2 نیز در اواسط آوریل به اندروید پای به‌روزرسانی می‌شوند. در واقع باید گفت بسیاری از گوشی‌های سری ذن‌فون 4 و ذن‌فون 5 این به‌روزرسانی را دریافت خواهند کرد و فقط کاربران این گوشی‌ها باید کمی صبور باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.