سفارش تیشرت تبلیغاتی تعداد کم با کالیته رنگ گسترده

مشخصات تتیشرت تبلیغاتی تعداد کم

تولید تیشرت تبلیغاتی تعداد کم  و رنگ دلخواه  و ارائه کالیته رنگ بسیار گسترده در شرکت جامه صنعت برای شما عزیزان فراهم شده است تا بر اصل مشتری مداری باشیم .

ما در تولید جامه صنعت به علت کیفیت بالا در متریال پارچه تمام محصولات خود را باضمانت در کیفیت عرضه می کنیم.معمولاً تیشرت های انتخاب شده برای تبلیغات یقه دار سه دکمه می باشد.

تیشرت تبلیغاتی تعداد کم می تواند بنا به در خواست مشتری به رنگ دلخواه ومدل متناسب انتخاب گردد. تولیدات محصولات تبلیغاتی در صنعت تبلیغات پوشاک نیز جایگاه ویژه و خاصی دارد.

ازجمله کالای تبلیغاتی می توان به انواع کاپشن و شلوار تبلیغاتی، پیراهن وشلوار تبلیغاتی، کاپشن های زمستانی، کلاه تبلیغاتی و انواع پوشاک تبلیغاتی اشاره کرد.

گروه تولیدی جامه صنعت توانایی تولید ماهیانه ۱۵۰۰۰انواع تیشرت های تبلیغاتی با دستگاه کاملا پیش رفته صنعتی را دارا میباشد و رنگ تیشرت و تولید تیشرت تبلیغاتی تعداد کم کاملا سلیقه ای و بنا به درخواست شما عزیزان انتخاب می باشد.

 

گروه تولیدی جامه صنعت

شرکت تولیدی جامه صنعت با پیشرفته ترین و بروزترین دستگاههای دوخت وارد عرصه تولید انواع لباسکار و تولید تیشرت تبلیغاتی و لباس فرم اداری شده است .

کارخانجات تولیدی جامه صنعت باعث اشتغال تعداد انبوه از صنعتگران و کارگران محترم در عرصه تولید میباشد هدف شرکت  ما به این معنی بوده که همواره رضایت مندی مشتری در اولویت اول قرار دارد.

سفارش تیشرت تبلیغاتی تعداد کم   با رنگ بندی های متنوع و سایزبندی کامل  ارائه می گردد هم چنین می توانید لوگو خود را به صورت چاپی و یا گلدوزی نیز در این سفارش بگجانید.


تماس با ما

88514187 – 021 | 88528169 – 021| 88528168 – 021  

مدیر فروش: 09122847163

مدیر عامل: 09123258457

آدرس ایمیل :

info@jamehsanat.com


انتخاب پارچه مناسب تیشرت تبلیغاتی تعداد کم

بهترین پارچه مناسب تیشرت که منسوجاتی از الیاف صددرصد پنبه می باشد که در انواع نساجی های کشور تولید و به صورت عمده در مراکز فروش و پخش به متقاضیان عرضه می گردد.

برای دوخت یک تیشرت خوب می بایست از پارچه هایی استفاده کرد که علاوه بر اینکه از الیاف طبیعی تولید شود در بافت آن از لاکرا که نوعی کش می باشد استفاده شود که تیشرت خاصیت کشسانی را داشته باشد.

برای دیدن قیمت تیشرت تبلیغاتی کلیک کنید

از جنس لطیف و خنکی هم برخوردار باشند. در بازار متاسفانه به علت اینکه قیمت تمام شده کالا پایین آید از نخ وارداتی استفاده می شود که بعد از تکمیل پارچه از کیفیت مناسبی بر خوردا نمی باشد لذا شرکت جامه صنعت برای تکمیل پارچه تیشرت از برندهای معتبر در صنعت نساجی (نساجی کویر سمنان-نساجی نیک ریس ) استفاده می نماید و این امکان را به مشتری می دهد در صورت بروز هر نوع آسیبی به پارچه بدون هیچ قید وبندی تمام هزینه را عودت دهد.

هم چنین ما در تولید جامه صنعت تولید لباسکار تخصصی صنعتی و تیشرت کار با برند سفارشی گلدوزی و چاپی با تنوع پارچه و رنگ گسترده را ارئه می دهیم.

برای دیدن تولیدات کارتریج ایرانی کلیک کنید