توئیتر اکنون از قابلیت افزودن رسانه به retweet پشتیبانی می‌کند

 

اخیرا اخبار خوبی برای طرفداران توئیتر منتشر شده است و این شبکه‌ اجتماعی اکنون یک مشخصه ویرایشی جذاب را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این ویژگی، اصلاح اشتباهات و خطاهای نوشتاری را تسهیل می‌نماید. 
می‌توان اطمینان داشت که حداقل یکی از مقامات کاخ سفید به‌دلیل اضافه شدن امکان بازگشت به عقب و تغییر توئیت‌ها از این سرویس قدردانی خواهد کرد. افزودن چنین مشخصه‌ای به توئیتر احتمالا خبر خرسندکننده‌ای به‌شمار می‌آید؛ 
اما متاسفانه این موضوع واقعیت ندارد. با این‌حال ظاهرا توئیتر قابلیت جدیدی را به اپلیکیشن‌های نسخه iOS، اندروید و وب‌سایت موبایلی خود افزوده است.

توئیتر امروز اعلام کرد که کاربران اکنون می‌توانند تصاویر، ویدیوها و GIFهای موردنظر را به ری‌توئیت‌های خود اضافه نمایند. انجام این کار واقعا آسان است. 
بدین منظور هنگام تماشای یک توئیت کافیست روی آیکون retweet در نوار ابزار تحتانی ضربه زده و با کلیک بر روی گزینه “retweet with comment” تصویر یا سایر رسانه‌های موردنظر خود را اضافه کنید.
 توئیتر می‌گوید که این‌کار به ساده‌ترین شکل ممکن قابل انجام است. در واقع پیاده‌سازی طراحی با الگویی ساده و فاقد پیچیدگی‌های فراوان برای کاربر، اقدام دشواری بوده است.

ما متوجه شدیم که درک سریع کلیه محتوای یک ری‌توئیت دارای رسانه برای کاربران یک چالش به‌شمار می‌رود. این مشکل از قالب پیشین ناشی می‌شد و 2 توئیت حجیم به‌صورت پشته‌ای بر روی یکدیگر قرار می‌گرفتند. – توئیتر

توئیتر به منظور اطمینان یافتن از عدم آشفتگی ظاهری یک ری‌توئیت دارای رسانه، توئیت اولیه همراه با تصویر آواتار نویسنده را در کادر کوچک‌تری قرار می‌دهد. 
این موضوع امکان نمایش کامل عکس، ویدیو یا GIF اضافه شده به ری‌توئیت را فراهم می‌کند.

اگرچه اضافه شدن این مشخصه جدید برای کاربران توئیتر خرسندکننده خواهد بود؛ اما امکان ویرایش توئیت‌ها احتمالا خوشحالی هرچه بیش‌تر آن‌ها را در پی خواهد داشت؛
 اقدامی که احتمالا گام بعدی در مسیر توسعه توئیتر محسوب می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.